اخبار

اولین جلسه شورای هماهنگی نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین

pic1.jpg

نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین مهر ماه امسال برگزار می گردد، به منظور برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه جلسات شورای هماهنگی ، جلسات درون سازمانی و برون سازمانی و جلسه کمیته ارزیابی برگزار گردیده است که در ادامه مشروح آن بررسی می گردد :

جلسات شورای هماهنگی :

در اولین جلسه شورای هماهنگی مورخ 10 / 4 / 1398 ریاست محترم نظام مهندسی استان قزوین دکتر مجابی بیان داشت :

در استان قزوین بیش از 61 شرکت ساختمانی وجود دارد که ظرفیت های زیادی برای معرفی خود دارند که بهترین فرصت در نمایشگاه برای این امر محقق می گردد همچنین می توانیم نمایشگاه های فصلی ساختمان را هم با رویکردهای مختلفی برگزار کنیم و از تمام تولید کنندگان در عرصه صنعت ساختمان دعوت به عمل آوریم تا در این رویداد شرکت نمایند .

ایشان یادآور شد : 250 واحد در استان قزوین در حوزه صنعت ساختمان فعال هستند که اگر بتوانیم نوع همکاری را در این نمایشگاه مشخص کنیم به نتایج خوبی خواهیم رسید . خوشبختانه در استان قزوین ظرفیت های خوبی داریم که اگر برنامه ریزی درستی داشته باشیم قادر خواهیم بود این توانمندی ها را معرفی کرده و بازاریابی محصول نیز داشته باشیم . استان قزوین توان برگزاری نمایشگاهی بزرگ و متنوع را دارد و اگر در برگزاری نمایشگاه به طور شایسته اقدام نماییم در واقع سرمایه گذاری مناسبی برای معرفی توان تولیدی خود صورت داده ایم .

pic2.jpg

مجابی اذعان داشت : در برگزاری نمایشگاه توجه به نیاز مخاطب ، مصرف کننده و مشتری مهم است و سازمان نظام مهندسی ساختمان هم به عنوان یک مصرف کننده باید شرایط را برای حضور موفق همه شرکت ها و واحد های مرتبط در این نمایشگاه فراهم کند . با ایجاد برنامه ریزی درست این نمایشگاه می تواند الگویی برای سایر بخش ها و استان ها شود به همین دلیل با فراخوان گسترده و توجه به محتوی و کیفیت برگزاری باید زمینه حضور شرکت های متعددی در نمایشگاه صنعت ساختمان مهیا شود .

 وی در خصوص اهداف برگزاری تصریح کرد : مهمترین هدف ما از برگزاری این نمایشگاه ادائه خدمت به فعالان صنایع ساختمان ، بالا بردن دانش فنی و ترویج فرهنگ رعایت مقررات ملی ساختمان است . در برپایی نمایشگاه صنعت ساختمان قزوین به دنبال درآمد زایی نیستیم بلکه معرفی صنایع فعال و ترویج استفاده از مصالح مرغوب و استاندارد ، رعایت مقررات ملی ساختمان در دستور کار است .

pic3.jpg

در این جلسه رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین مهندس رضا تاجرباشی بیان داشت :

به منظر برگزاری بهتر نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین در این دوره از نمایشگاه اقدام به تشکیل کمیته ارزیابی به جهت بررسی صلاحیت ، کیفیت ، استانداردها و سایر ضوابط فنی و مهندسی گردیده است تا شاخص کیفیت در این نمایشگاه بهبود یابد . همچنین به جهت رفع موانع و مشکلات موجود برای برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان ایشان تاکید بر برگزاری جلسات شورای هماهنگی به صورت منظم و به همراه دستور کار مشخص را داشتند .

 

pic4.jpg

 

اطلاعات تماس

 آدرس محل برگزاری نمایشگاه:  قزوین، انتهای بلوار امام خمینی(ره)، جنب سازمان صدا و سیمای مرکز استان، محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان قزوین

آدرس دبیرخانه: بلوار شهید بهشتی، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین، طبقه دوم

 ایمیل: info@qbie.ir

 تلفکس:33359771-028

© Copyright 2019 کلیه حقوق سایت برای نمایشگاه صنعت ساختمان قزوین محفوظ است.