اخبار

اولین جلسه کمیته ارزیابی

img_3331.jpg

 

پیرو مصوبات شورای هماهنگی برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان و با هدف جلوگیری از هدر رفت منابع و سرمایه های ملی و به منظور ارتقاء سطح کیفی نمایشگاه ، کارگروهی تحت عنوان کمیته ارزیابی نمایشگاه با مشارکت اداره کل استاندارد استان قزوین برای اولین بار در تاریخ 24 / 6 / 98 در محل سازمان استان برگزار گردید .

در این جلسه که با حضور رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه ، ، نماینده اداره کل استاندارد ، نماینده اداره برق استان ، مدیران اجرایی و داخلی نمایشگاه و نمایندگان کمیسیون مصالح و فناوری های نوین ساختمان سازمان برگزار گردید ، پس از بررسی مدارک متقاضیان ( اعم از پروانه بهره برداری ، گواهی نامه استاندارد ، گواهی مرکز تحقیقات مسکن و ساختمان و سایر گواهی نامه های مرتبط ) از مجموع 79 غرفه اخذ شده تنها 64 غرفه امتیاز حضور در نمایشگاه را اخذ نموده و واجد الشرایط حضور می باشند .

با توجه به این که برخی از متقاضیان شامل استاندارد اجباری نبوده و ملزم به اخذ آن نمی باشند ، مقرر شد مدارک مورد نیاز جهت بررسی محصولات آنها طبق چک لیست مصوب کمیته ارزیابی بررسی گردد و در صورت پذیرش در کمیته مذکور امکان حضور برای ایشان فراهم گردد .

امید است با عنایت به برگزاری این نمایشگاه و اهداف عالیه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین بتوانیم گامی موثر در راستای حفظ حقوق بهره برداران و کاربران ساختمان و افزایش عمر مفید ساختمان از این طریق برداشته باشیم.

img_333.jpg

 

 

اطلاعات تماس

 آدرس محل برگزاری نمایشگاه:  قزوین، انتهای بلوار امام خمینی(ره)، جنب سازمان صدا و سیمای مرکز استان، محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان قزوین

آدرس دبیرخانه: بلوار شهید بهشتی، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین، طبقه دوم

 ایمیل: info@qbie.ir

 تلفکس:33359771-028

© Copyright 2019 کلیه حقوق سایت برای نمایشگاه صنعت ساختمان قزوین محفوظ است.