اخبار

ادامه مطلب...

در نشست مطبوعاتی  با اصحاب رسانه در سالن جلسات سازمان نظام مهندسی ساختمان سید کاظم مجابی  بیان کرد: در حوزه صنعت ساختمان، مصالح نقش بسزایی در کیفیت و عمر ساختمان دارد.

رئيس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین ادامه داد: با توجه به رویکردی که در حوزه زیست محیطی اتفاق افتاده است، یکی از بزرگترین دغدغه های حوزه های مدیریت شهری، بحث نخاله های ساختمانی و به نوعی آسیب های اینگونه مصالح به محیط زیست است.

ادامه مطلب...

ضمن تشکر از حضور مشارکت کنندگان در نمایشگاه صنعت ساختمان، خواهشمند است جهت تکمیل روند ثبت نام خود نسبت به تسویه مبلغ قرارداد و همچنین تکمیل فرم های مربوطه و تحویل به دبیرخانه نمایشگاه واقع در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان و یا درصورت عدم امکان مراجعه حضوری، جهت تکمیل و ارسال فرم های مربوطه از طریق فرم تکمیل ثبت نام حداکثر تا تاریخ ۹۸/۰۷/۰۶اقدام نمایید. شایان ذکر است در صورت عدم تسویه و عقد قرارداد تا تاریخ مذکور به منزله انصراف تلقی میگردد و ستاد برگزاری مختار به واگذاری غرفه به اشخاص واجد صلاحیت دیگر می باشد.

ادامه مطلب...

 

پیرو مصوبات شورای هماهنگی برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان و با هدف جلوگیری از هدر رفت منابع و سرمایه های ملی و به منظور ارتقاء سطح کیفی نمایشگاه ، کارگروهی تحت عنوان کمیته ارزیابی نمایشگاه با مشارکت اداره کل استاندارد استان قزوین برای اولین بار در تاریخ 24 / 6 / 98 در محل سازمان استان برگزار گردید .

ادامه مطلب...

برای اولین بار در کشور نمایشگاه صنعت ساختمان با هدف "حفظ حقوق بهره بردار" توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین برگزار می گردد

رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین مهندس رضا تاجرباشی در گفتگو با روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان عنوان نمود: در راستای اهداف مقرر در بند 35 ماده 73 آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین در نظر دارد، برای اولین بار در کشور با همکاری سایر دستگاه ها و مشارکت کلیه ظرفیت‌های فنی، اجرایی، آموزشی و تولیدی استان از تاریخ 16 الی 19 مهر ماه سال جاری نمایشگاه صنعت ساختمان را در محل نمایشگاه های دائمی استان برگزار نماید.

ادامه مطلب...

نمایشگاه صنعت ساختمان قزوین فرصتی برای ترویج رعایت مقررات ملی ساختمان در میان شهروندان وبهره‌برداران، به گزارش روابط عمومی سازمان، به منظور ترویج مقررات ملی ساختمان در میان بهره‌برداران با استفاده از ظرفیت نمایشگاه صنعت ساختمان، کمیته آموزش این نمایشگاه در محل سازمان تشکیل جلسه داد که در آن برگزاری همایش و کارگاه‌های آموزشی در سه سطح مهندسان، استادکاران و بهره‌برداران در دستور کار قرار گرفت.

مهندس سید کاظم مجابی در این نشست اظهارکرد: چنانچه بتوانیم دانش بهره‌برداران را نسبت به صنعت ساختمان ارتقاء دهیم، پیاده سازی خدمات فنی و مهندسی،اجرای دستورالعمل‌ها و شیوه‌نامه‌ها با سهولت بیشتری انجام می‌گیرد.

ادامه مطلب...

نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین مهر ماه امسال برگزار می گردد، به منظور برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه جلسات شورای هماهنگی ، جلسات درون سازمانی و برون سازمانی و جلسه کمیته ارزیابی برگزار گردیده است که در ادامه مشروح آن بررسی می گردد :

جلسات شورای هماهنگی :

در اولین جلسه شورای هماهنگی مورخ 10 / 4 / 1398 ریاست محترم نظام مهندسی استان قزوین دکتر مجابی بیان داشت :

ادامه مطلب...

از توجه به صدور خدمات فنی و مهندسی تا جذب گردشگر برای قزوین

به گفته رییس اتاق بازرگانی قزوین، نمایشگاه صنعت ساختمان قزوین باید انتقال تکنولوژی و صدور خدمات مهندسی به کشورهای همسایه را نیز در دستور کار قرار دهد در این صورت با دستاورد بین المللی نیز همراه خواهد بود.

ادامه مطلب...

استاندارد؛ از ارکان اصلی نمایشگاه صنعت ساختمان 

به منظور هماهنگی برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان قزوین نشستی با حضور مدیر کل استاندارد استان صورت پذیرفت.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین، در نشست هماهنگی برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان در مهر ماه سال جاری، موضوع استاندارد را از ارکان اصلی نمایشگاه صنعت ساختمان برشمرد و عنوان کرد: به منظور کیفی‌سازی این نمایشگاه یک کمیته ارزیابی تشکیل شده که لازم است در این کمیته نماینده‌ای از اداره استاندارد به منظور بررسی قانونی مدارک استاندارد شرکت‌ها حضور داشته باشد.

ادامه مطلب...

در دومین جلسه شورای هماهنگی مورخ 24 / 4 / 1398 ریاست محترم نظام مهندسی استان قزوین دکتر مجابی بیان داشت : در گذشته نمایشگاه صنعت ساختمان قزوین از سوی افراد غیر مرتبط با حوزه ساخت و ساز برگزار می شد از این رو در نمایشگاه ها اغلب شاهد عرضه محصولات غیر استاندارد ، فاقد کیفیت و به دور از تکنولوژی بودیم .

از آنجا که صنعت ساختمان فرا بخشی است برگزاری نمایشگاه تخصصی آن نیازمند تعامل دستگاه های متولی است از این رو در سازمان نظام مهندسی شورای هماهنگی نمایشگاه با حضور متخصصان تشکیل شده تا کارها به صورت تخصصی و بر مبنای ضوابط و قوانین دنبال شود .در برپایی این نمایشگاه بناست شاخص های ارزیابی کیفی ساختمان در قالب کمیته های مشترک معرفی شود و امیدواریم با برگزاری نمایشگاه بتوانیم اهمیت صنعت ساختمان را در جامعه تبیین کنیم .

ادامه مطلب...

دیدار مشترک با اعضائ شوراء اسلامی شهر قزوین در جلسه کمیسیون تلفیق عمران و شهرسازی این شورا در ارتباط با برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان قزوین و ابراز همکاری این شورا در جهت برپایی این نمایشگاه توسط سازمان نظام مهندسی استان قزوین.

استاندارد؛ از ارکان اصلی نمایشگاه صنعت ساختمان 

به منظور هماهنگی برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان نشستی با حضور مدیر کل استاندارد استان صورت پذیرفت.

اطلاعات تماس

 آدرس محل برگزاری نمایشگاه:  قزوین، انتهای بلوار امام خمینی(ره)، جنب سازمان صدا و سیمای مرکز استان، محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان قزوین

آدرس دبیرخانه: بلوار شهید بهشتی، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین، طبقه دوم

 ایمیل: info@qbie.ir

 تلفکس:33359771-028

© Copyright 2019 کلیه حقوق سایت برای نمایشگاه صنعت ساختمان قزوین محفوظ است.